На Волині наркоман поцупив скриньку з монастиря

Міліція знайшла злодія, який викрав волонтерську скриньку у чоловічому монастирі в Іваничівському районі. Ним виявився наркоман із судимістю.

Про це повідомляє видання «Нововолинськ діловий».

Скриньку із пожертвами для військових, яку розмістили активісти громадської організації «Волинських патріотів» Андрій Рязанов та Олександр Дричик на території Низкиницького Успенського монастиря, поцупив невідомий.

Працівники Іваничівського районного відділу невдовзі затримали зловмисника. «Знайшли міліціонери скриньку, але без грошей. Із власних джерел нам вдалося дізнатися дещо про особу злочинця. Крадіжку скоїв раніше судимий мешканець Нововолинська. Кажуть, що він наркозалежний, а тому щодня потребує щонайменше 250 гривень для купівлі дози», – розповідає активіст Рязанов.

Скринька із пожертвами простояла у монастирі більше місяця. Громадські діячі припускають, що за цей час там назбиралось 5-6 тисяч гривень.

«Рецидивіст же бреше про якихось 700 гривень. Хоча справа, звісно, не в грошах, але… Солдати на них розраховували. Ми ж планували закупити матеріали для виготовлення саперних кішок бійцям «Айдару». Телефонували солдатам, то вони просять суддю винести такий вирок злочинцю, аби той поїхав не у в’язницю, а до них на Луганщину і перевіряв мінні поля. Оскільки гроші на трали наркоман розтратив, то бійці кажуть, що пустять його полем навпростець», – додає «волинський патріот».

Андрій Рязанов уже надав відповідні покази працівникам міліції Іванич. На злодія чекає суд.

Волонтери сподіваються, що місцева Феміда врахує вимоги військового часу і винесе максимально жорсткий вирок, аби застерегти інших наркоманів та любителів поцупити чуже.

2_2

Член громадської організації «Волинські патріоти» Андрій Рязанов

1_2

3_2