На Волині Курков презентував  «Щоденник Майдану»

Відомий вітчизняний письменник Андрій Курков приїхав на Волинь, щоб представити свою нову книгу «Щоденник Майдану». Презентація новинки відбулась у Луцьку, Рожищі та Ковелі.

Послухати про нову книгу лучани прийшли 28 квітня у кафе «SKYbar».

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Андрій Курков на початку виступу розповів, що у 2004 році брати Капранови вручили йому диплом «найкращого москаля в українській літературі», адже він народився в Росії і прозу пише російською мовою.

Курков розповідав кумедні історії з власного життя. «Коли сказали, що радянські письменники не ходять на роботу, я вирішив стати письменником. І я про це не жалкую. Хоча, може, жалкує моя дружина», – жартував гість. За його словами, він хотів бути антирадянським письменником, але захоплювався еклектичною літературою.

Спочатку письменник шукав видавців за кордоном, через друзів відправляв рукописи та отримував відмови. Аж після розвалу Радянського Союзу, у 1997 році він отримав перший контракт і змушений був вивчити німецьку, щоб презентувати свої книги.

Курков розповідав про свої книги, їхні сюжети та цікаві історії, що супроводжували написання. І, звісно, автор презентував нову книжку «Щоденник Майдану», хоча про неї довго не розповідав, аби читачі самі прочитали і склали своє враження.

Літератор розповів, що австрійська редакція замовила йому книжку про Україну для іноземців. Невдовзі почався Майдан і Курков сказав видавцям, що не може писати, але може надсилати уривки з щоденника, у яких йдеться про події в Україні.

Оскільки записів було багато, а окрім того, ніхто не знав чим все закінчиться, то у видавництві домовилися, що останній день щоденника буде 24 квітня, аби встигнути видати книжку до літа.

«Книжка не тільки про Майдан, книжка про життя, щоденне життя людей у Києві», – розповів автор і додав, що також видання охоплює поїздки по Україні, життя його родини, кумедні епізоди того часу.

Для присутніх на презентації Курков прочитав кілька уривків із нової книги.

 

Також автор «Щоденник Майдану» відвідав Ковель у супроводі директора обласного видавництва «Твердиня» Миколи Мартинюка та членкині мистецького об’єднання «Стендаль» Іванки Антонюк з Луцька.

Зустріч з читачами відбулась у Ковельській центральній районній бібліотеці 27 квітня.

Нагадуємо, що сьогодні, 29 квітня, письменник також відвідає Берестечко та Нововолинськ.