Луцьк: волонтерка втекла з-під крапельниці, щоб допомогти бійцю

Волонтерка з Луцька попри проблеми зі здоров’ям перервала лікування та допомогла важкопораненому бійцю пройти медкомісію.

Розповідає на своїй сторінці волонтер Василь Нагорний.

«Наші волонтери «найволонтеріші» в світі!!! Не можу не захоплюватись мужністю та відданістю волонтерки-госпітальєрки Svitlana Rejkina, яка вчора, перебуваючи на лікуванні в обласній лікарні, покинула свою крапельницю та відгукнулась на прохання допомогти важкопораненому бійцю Миколі (якому трудно ще пересуватись) обійти лікарів у Луцькому госпіталі, щоб оперативно отримати направлення на МСЕК», – йдеться у повідомленні.

Взагалі проходження медико-соціальної експертної комісії займає декілька днів. Однак, завдяки наполегливості активістки Світлани Рейкіної армієць пройшов усіх лікарів всього за кілька годин.

Окрім того, за словами Нагорного, дівчина знайшла військовослужбовців у лікарні, де оздоровлюється. «А по ходу свого перебування в обласній лікарні, Світлана і там надибала наших бійців та допомагає їм. Не обійшлось і сьогодні без її допомоги. Боєць разом з мамою не вчасно прибув на МСЕК і йому відмовили в прийняття документів. Мама в сльозах, у відчаї, приїхали з далеку, а тут лікарі не йдуть на поступки. Світлана знову покинула свою палату і побігла на допомогу», – підсумовує автор допису.

nagorny