Луцьк: хворому на рак хлопчику зібрали понад 14 тисяч

3-х річному хлопчику, хворому на рак, зібрали 14 611 гривень на благодійному вечері у Луцьку.

Про це інформує Інформаційне агентство «Волинські новини».

Маленький волинянин, який хоче жити, зібрав зал небайдужих на благодійний вечір, організований в ресторані «Шоу Базилік».

Так, днями у рамках проекту «Молюсь за Тебе, Україно» збирали гроші на лікування Владиславу Солодухіну 2012 року народження!

У хлопчика лікарі діагностували гострий мегакаріоцитарний лейкоз. Аби дати дитині шанс на життя, потрібна трансплантація кісткового мозку неродинного донора. На жаль, українські лікарі не можуть допомогти Владиславу. Терміново потрібна операція за кордоном, яка коштує 170 тисяч доларів. За порятунок хлопчика готова взятися італійська клініка. Відтак, з допомогою небайдужих людей хлопчика уже відправили за кордон.

«Дуже хочеться допомогти цьому маленькому волинянину, який хоче жити. Це дуже гарний українець, якого я бачив особисто», – сказав арт-директор мережі ресторанів «Базилік» Євген Тихонов.

З його слів, дуже тішить, що серед нас – багато небайдужих людей, які, попри власні клопоти, завжди лишають місце для добра у серці.

Так, під час благодійного вечора вдалося зібрати 14 611 гривень. Кошти перерахують батькам малого, які знаходяться разом з ним в Італії.

Під час благодійного вечора відбувся аукціон картин, іграшок ручної роботи.

Якщо ви хочете допомогти маленькому волинянину, переказуйте кошти на рахунок у ПриватБанку: 5168 7572 8819 5144 Ольга Володимирівна Солодухіна (мама). Детальна інформація за телефоном: (095) 741 96 05.

Атмосферу добра підтримували музичні колективи та сольні виконавці, зокрема: Галина Конах, Давня Казка, Санмай, Ріплей, Такалаба, Пластилін. Ведучі вечора – Микита ЧибарМихайло Кузьмич та Євген Тихонов.