Як бійці з Волині відпочивали у Буковелі

22 бійці з Волині пройшли курс медико-психологічної реабілітації у Буковелі у рамках проекту «Зігрій душу».

Про це повідомляють на волонтерській сторінці групи «Ковельський центр допомоги 51 ОМБР» у facebook.

9-й заїзд, що тривав 19 по 24 квітня, став пятим за історію проекту. Військові працювали з арт-терапевтом та звільняли психіку від негативних спогадів, страхів і тривожних думок. Фахівці намагались запобігти негативним емоціям бійців опанувати їхню підсвідомість і виробити комплекси.

Окрім того, армійці малювали, вигадували казки, відвідували музей Гуцульщини та Покуття, музей «Писанки» у Коломиї. Також чоловіки приймали участь у майстер-класах по гончарству та різблярству, аби по поверненню з реабілітації привезти додому вироби із глини та дерева, зроблені власноруч, грали у боулінг, співали пісні на заключному колі з багаттям.

Військовослужбовці скористались можливістю піднятись на гору «Буковель», відвідували СПА-комплекс «Чотири сезони», власники якого приймали гостей безплатно.

Організатори подякували за допомогу у проведенні медико-психологічної реабілітації усім причетним: «За таку можливість ми дякуємо Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» за базу, харчування та супровід на Буковелі, перевізникам підприємцю м. Ковель Коляді Олександру Георгієвичу та власникам «Луцькекспрес» за автобуси та логістику, ПАТ “Нововолинська швейна фабрика” ,ТЗОВ “ВІКІ” за перераховані кошти на пальне (звіт по використаним коштам на реабілітацію по картці Анни Лисакової буде представлений на сторінці), ПП Алібекова та представнику фірми Ярославу за безкоштовну водичку для бійців, Ярославу Гнатюку – керівнику групи бійців з Коломиї за цікаву розважальну програму по Коломиї та смачні обіди, хлопцям з гурту «Дикі гуцули» за те,що розважали, Манявському Скиту за благословення та молитви за всіх наших бійців. Дякуємо нашим психологам Олені Звєрєвій та Олені Тарасюк за втілення нових методик психотерапії, за добре серце і допомогу хлопцям. Тетяні Мялковській – за арт-терапію, за патріотичні уроки та неймовірні витвори мистецтва, також реабілітологу Ользі Гапон за аюрведичний масаж.»

Також  керівниця проекту «Зігрій душу» Анна Лисакова додала: «Гори лікують, повітря та природа надає натхнення. Дякуємо всім хто небайдужий та долучився до цієї справи».

Допомогти проекту можна, перерахувавши гроші на картку Приватбанку 5168 7572 8004 3128 Анна Лисакова.

1 2 3 4 5 6 7