Активісти склали реєстр «жертв» люстрації: із Волині – 30

Представники Громадського люстраційного комітету створили онлайн-реєстр посадовців, які на їх думку, згідно із Законом України «Про очищення влади», підлягають люстрації. Із Волині там 30 осіб. Багатьох із них вже люстрували.

Реєстр відкрили 28 квітня, повідомляє «Українська правда».

У ньому вказані такі посадовці із Волині, що працювали за часів режиму Януковича:

Івасишин Петро Станіславович

заступник начальника – начальник слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів Волинської області
28 січня 2014 — 26 березня 2014

Бляшук Віталій Йосипович
заступник начальника – начальник слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів Волинської області
20 червня 2013 — 23 січня 2014

Богля Степан Сергійович
перший заступник голови – начальник управління податкової міліції ДПА Волинської області
16 липня 2010 — 17 липня 2013

Сасевич Анатолій Михайлович
заступник голови Державної податкової адміністрації Волинської області
20 липня 2007 — 18 жовтня 2011

Чирко Василь Васильович
заступник голови Державної податкової адміністрації Волинської області
29 вересня 2010 — 30 січня 2012

Тимейчук Андрій Анатолійович
перший заступник голови Державної податкової служби Волинської області
20 лютого 2012 — 4 червня 2013
заступник голови Державної податкової адміністрації Волинської області
11 травня 2010 — 20 лютого 2012

Конечна Мирослава Антонівна
заступник голови Державної податкової адміністрації Волинської області
18 травня 2010 — 20 лютого 2012

Степанюк Інна Федорівна

заступник голови Державної податкової адміністрації Волинської області
2 березня 2010 — 20 лютого 2012

Гринюк Микола Володимирович
голова Державної податкової адміністрації Волинської області
21 квітня 2010 — 9 грудня 2011

Вознюк Василь Олександрович
Заступник начальника УСБУ в Волинській області
18 травня 2010 — 18 травня 2011

Возняк Сергій Миколайович
Заступник начальника УСБУ в Волинській області
18 травня 2011 — 14 жовтня 2014

Заступник начальника УСБУ в Волинській області
18 грудня 2008 — 18 травня 2011

Гетало Юрій Володимирович
Начальник УСБУ в Волинській області
5 лютого 2014 — 5 березня 2014

Уніга Віктор Володимирович
заступник начальника УСБУ у Волинській області
12 червня 2009 — 23 жовтня 2014

Бабінець Ігор Дмитрович
перший заступник начальника УСБ України у Волинській області
29 травня 2010 — 24 жовтня 2014

Мельникович Володимир Антонович
начальник УСБ України у Волинській області
23 березня 2010 — 5 лютого 2014

Терещук Олександр Дмитрович
начальник Управління МВС України у Волинській області
17 листопада 2012 — 25 лютого 2014

Ющик Станіслав Михайлович
заступник голови-керівник апарату Волинської облдержадміністрації
26 квітня 2010 — 5 березня 2014

Стоєв Едуард Миколайович
заступник голови Волинської облдержадміністрації
5 травня 2010 — 24 лютого 2014

Курилюк Олександр Іванович
заступник голови Волинської облдержадміністрації
26 квітня 2010 — 18 березня 2014

Карпюк Віталій Володимирович
заступник голови Волинської облдержадміністрації
26 квітня 2010 — 18 березня 2014

Башкаленко Олександр Костянтинович
голова Волинської облдержадміністрації
6 лютого 2014 — 2 березня 2014

перший заступник голови Волинської облдержадміністрації
26 квітня 2010 — 5 лютого 2014

Парака Андрій Андрійович
прокурор Волинської області
7 грудня 2011 — 28 лютого 2014

перший заступник прокурора Івано-Франківської області
30 липня 2010 — 7 грудня 2011

Хомич Анатолій Сидорович
заступник прокурора Волинської області
8 жовтня 2008 — 7 червня 2013

Невірець Валерій Петрович
заступник прокурора Волинської області
5 квітня 2005 — 31 березня 2014

Веселуха Володимир Олександрович
перший заступник прокурора Волинської області
19 січня 2004 — 5 вересня 2011

Гіль Андрій Іванович
заступник прокурора Рівненської області
6 грудня 2011 — 22 березня 2013

заступник прокурора Волинської області
21 листопада 2013 — 25 березня 2014

прокурор Волинської області
10 січня 2007 — 6 грудня 2011