Волинь – серед лідерів у побудові оборонних споруд на Сході

Волинська область – у числі перших по забезпеченню виконання завдань щодо побудови фортифікаційних споруд на Сході України.

Про це повідомив голова Волинської обласної держадміністрації Володимир Гунчик під час оперативної наради сьогодні, 27 квітня.

«Волинська область названа в числі перших, хто приступив до цих завдань поряд з Полтавською і Харківською», – повідомив Володимир Гунчик. За його словами, під час наради в Адміністрації Президента Петро Порошенко наголосив, що ворог не залишить спроби після 9 травня активізувати бойові дії. До цього часу ворог не активізується у зв’язку з парадом у Москві, – вважає Порошенко.

Також президент відзначив, що на кордоні – значна концентрація російських військ, тому необхідно звертати велику увагу на добудову фортифікаційних споруд. «Ми повинні з честю справитись з цими завданням», – каже Гунчик.

Він додав, що 15 травня у сектор «М» вирушає його перший заступник Сергій Кудрявцев, щоб дізнатися про стан будівництва споруд. До 15 травня мають завершити всі роботи з побудови першої лінії оборони, до 1 червня мають завершити другу і третю лінії оборони.

Нагадаємо, раніше на побудову фортифікаційних споруд на Сході України рішенням облради виділили 8 мільйонів гривень.