У Волинській облдержадміністрації скоротили чиновників

У Волинській облдержадміністрації відзвітували про реорганізацію структур адміністрації.

Про стан реорганізації розповів губернатор волинської області Володимир Гунчик сьогодні, 27 квітня, під час оперативної наради.

Губернатор зазначив, що під час реорганізації основною ціллю було не скорочення кількості працівників, а підвищення рівня професійної відповідальності та ефективності роботи відділів. За період з січня ліквідували ряд управлінь, розділивши їх на менші структурні одиниці або ж навпаки, об’єднавши. Таким, чином вдалося вивільнити частину робочих місць.

Так, наприклад, реорганізувавши управління зв’язків з громадськістю вдалося скоротити його з 25 осіб до 20, департамент будівництва – з 51 до 28 людей, управління освіти і науки злили з управлінням молоді і спорту з 36 до 18 осіб, відділ культури – з 36 до 27 осіб, управління цивільного захисту скоротили на 5 осіб. Разом з тим було створено управління юстиції.

На нараді Володимир Гунчик представив начальницю управління Ольгу Семенюк. Також губернатор зазначив, що на цьому реорганізація не завершується, а інформацію про її хід можна знайти на сайті облдержадміністрації.