Назвали комісаріати на Волині, що «пасуть задніх»

З 10 квітня триває п’ята черга мобілізації. Найгірше з завданням мобілізації справляються у Любомльському, Ратніському та Камінь-Каширському районах

Про це розповів сьогодні, 27 квітня, під час оперативної наради тимчасовий виконувач обв’язків військового комісара обласного військового комісаріату Роман Кулик.

Він повідомив, що вже провели оповіщення військовозобов’язаних. З 22 квітня до 1 травня відбуватиметься їх призов. З 2 травня до 4 червня протягом 34 діб відбуватиметься підготовка військовозобов’язаних, і вже 5-7 червня їх розподілять по військових частинах.

«Станом на 27 квітня Волинь має завдання призвати 761 військовослужбовця, з них 62 офіцери». – розповів Роман Кулик. Також він додав, що в їх числі 51% вже пройшли медичні огляди, і з них 43% визнані придатними до військової служби, у їх числі 15% офіцерів.

Поряд з тим військовий комісар зазначив, що у деяких районах мобілізація йде не дуже ефективно. Це – Любомльський район, де мобілізовано 29% від запланованого, Ратнівський – 42% та Камінь-Каширський район -49%. Тому Роман Кулик закликав військкомати «активізуватися», щоб виконати завдання п’ятої хвилі мобілізації.