Начальник ковельської міліції написав заяву про відставку, – активіст

Начальник ковельської міліції Іван Тусь написав заяву про відставку. Приводом став інцидент із п’яним дільничним у селі Вербка Ковельського району, де п’яний дільничний застосував силу проти активіста «Правого сектора» Анатолія Ясашного.

Про це розповів Волинському Агентству Розслідувань координатор «Правого сектора» на Волині Сергій Дружинович у понеділок, 27 квітня.

За його словами, у п’ятницю, 24 квітня жителі села повідомили про неадекватні дії п’яного дільничного. Вони спершу хотіли поскаржиться в міліцію, однак там нібито ніхто не брав трубку.

Тоді вони звернулися до активіста «Правого сектор». Чоловік виїхав на місце та вступив у словесну перевалку із дільничним. Дільничний почав тікати, однак активіст його таки наздогнав, взяв за руку та намагався викликати міліцію.

Дільничний застосував силу. Через що член «Правого сектора» станом на 15:10 27 жовтня знаходиться в лікарні. Побої зафіксували відповідним чином, – каже Дружинович.

Після того, як на допомогу активісту приїхали інші «правосеки», вдалося таки викликати опергрупу. Однак міліціонери, за словами Дружиновича, захищали п’яного дільничного та дали йому втекти.

Через це 27 квітня активісти вирішили пікетувати відділок міліції із вимогою покарати дільничного. Як повідомив їм начальник міськвідділу Іван Тусь, він підписав заяву про звільнення дільничного за власним бажанням. За словами Дружиновича, вони не розуміють, чому цього правоохоронця звільняють за власним бажанням.

Також згодом Іван Тусь сам написав заяву про відставку.

Відзначимо, що про факт алкогольного сп’яніння дільничного нам відомо лише зі слів Сергія Дружинвича. Про проведення офіційної експертизи ВАР інформації не має.