На Волині доручили підготувати «європейський «День перемоги»

977ED42E-0799-4CEB-ACDF-99944231E943_mw1024_s_n

Цьогоріч Україна вперше приєднається до Європи у відзначенні Дня пам’яті жертв режимів 8 травня. Георгіївська стрічка буде замінена на червоний мак.

На Волині відповідні заходи вперше відзначатимуть і 8 і 9 травня. «Дуже важливо, щоб у цей день була максимально привернута увага світ спільноти… до того, що Україна за час Другої світ війни втратила більше 7 мільйонів своїх жителів» , – розповів під час оперативної наради голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. 

Губернатор сказав, що ця втрата особливо важка для українців . 8 Травня за європейською традицією відзначають день пам’яті. Очільник області звернувся до громади з проханням в цей День вшанувати всіх, хто вніс свій вклад у перемогу над нацизмом. «Необхідно вшанувати ветеранів, які воювали по різні боки. Президент наголосив: настає час примирення – єдина країна, єдина Україна», – зазначив Володимир Гунчик.

Він наголосив на необхідності вшанування пам’яті Героїв Майдану та Героїв війни на Сході України. Планувати заходи святкування Дня перемоги почнуть вже завтра. Будуть вжиті максимальні заходи щодо запобігання провокацій.