На Ковельщині відкрили дошку пам’яті загиблого бійця

Меморіальну дошку загиблому військовому відкрили на території школи у Ковельському районі.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Ковельської районної державної адміністрації.

24 квітня  у селі Зелена Ковельського району біля місцевої школи відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки 29-річному Андрію  Мостиці, який загинув на Сході.

На початку збройного конфлікту на сході України Андрій був призваний до 51 окремої механізованої бригади. Загинув боєць 24 серпня 2014 року в бою у селі Кутейникове Донецької області.

Меморіальну дошку армійцю встановили на фасаді школи, в якій він навчався. На церемонії відкриття були присутні близькі, родичі, друзі, однокласники, представники влади, односельчани, учні школи та священики.

Після урочистостей відбулося освячення меморіальної дошки. Присутні вшанували пам’ять свого земляка хвилиною мовчання.

Настоятель Свято-Покровської церкви УПЦ КП села Зелена отець Віктор та настоятель Свято-Михайлівської церкви УПЦ КП села Воля Ковельська, отець Володимир, побажали усім присутнім, щоб небо над Україною завжди було чистим,  а солдати ніколи не гинули від ворожої кулі.

Директор школи Галина Мартинюк описала Андрія, як скромну, добру, чуйну людину, з активною життєвою позицією. «Він – справжній герой. Він для нас завжди буде взірцем, а ми його  будемо пам’ятати», – сказала керівниця.

Бойовий товариш загиблого Андрій Панасюк розповів про воєнні дні та наголосив: «Ми є українцями і будемо ними до кінця! Ми є нація, яку не здолати!»

Голова райдержадміністрації Віктор Козак наголосив, що ця меморіальна дошка буде нагадувати всім поколінням про героїчний вчинок їхнього односельчанина, а пам’ять про героїв України назавжди залишиться в серцях вдячних людей.

Голова районної ради Ігор Верчук, Зеленський сільський голова Олександр Паровенко та волонтерка Наталія Попова подякували батькам та вчителям Андрія Мостики за те, що виховали справжнього патріота України, який віддав життя за майбутнє нашої держави.