Фірма з групи нардепа-волинянина «заправить» міліцію

Міністерство внутрішніх справ України 6 квітня уклало угоду з ТОВ «ВОГ рітейл» на постачання палива на 79 мільйонів 720 тисяч гривень.

Про це повідомляє «Четверта влада» з посиланням на видання «Наші гроші».

Фірма з групи нардепа Ігоря Єремеєва має поставити паливо до 1 травня. Бензин А-95 придбано по 20,45 грн./л, А-92 по 21,48 грн./л, дизель – по 22,50 грн./л.

При цьому МВС відмітило, що через цінові коливання на ринку нафтопродуктів, ціна даного договору на момент поставки Товару буде переглядатись у відповідності до п.5 ст. 40 Закону України «Про здійснення державних закупівель» та при цьому ціни на бензин і дизельне паливо не будуть перевищувати рівень цін для мережі авторизованих станцій «WOG».

Тендер було проведено за переговорною процедурою через наявний в Україні особливий період, пов’язаний з проведенням Антитерористичної операції на Донбасі.

До участі у переговорах також було запрошено ТОВ «ВТФ «Авіас» з групи Ігоря Коломойського. Однак «приватівці» запропонували паливо на 0,2% дорожче.

МВС публікує дані про централізовані закупівлі палива з 2010 року. За цей час оприлюднено дані про паливні тендери на 1,25 мільярда гривень.

Абсолютну більшість міліцейських підрядів у цей період отримали фірми з групи нардепа Ігоря Єремеєва: ТОВ «Континент Нафто Трейд» (43 мільйони 780 тисяч гривень), ТОВ «Золотий Екватор» (855 мільйонів 320 тисяч гривень), ТОВ «ВОГ рітейл» (302 мільйони 470 тисяч гривень).

Решту підрядів на 47 мільйонів гривень розділили ТОВ «Кінг/3/Енерджі» та ТОВ «Техойл».