Волинські правоохоронці відправилися на Схід

У відрядження на Схід вирушили представники обласного апарату та міськрайвідділів міліції. Більшість із них уже кілька разів побували у зоні проведення антитерористичної операції.

Про це повідомили у прес-службі волинської міліції у неділю, 26 квітня.

На східних кордонах держави волинські правоохоронці будуть забезпечувати охорону громадського порядку, нестимуть службу на блокпостах і перевірятимуть транспортні засоби на наявність зброї та вибухових пристроїв. Крім того, перевірятимуть документи у підозрілих осіб щодо їх можливої причетності до кримінальних угрупувань та терористичних організацій.

Відправляючи колег у небезпечне відрядження, до правоохоронців зведеного загону звернувся начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига: “Дякую вам за вашу принципову чоловічу позицію, за ваше тверде і вольове рішення – стати на захисті кордонів країни. На Сході склалася складна, напружена і непередбачувана ситуація. Тож закликаю вас бути максимально уважними та виваженими. Вірю у ваш професіоналізм і вірність присязі”.

Благословив у тривале відрядження правоохоронців настоятель храму Святої Великомучениці Параскеви отець Валентин.

Керівник зведеного загону, начальник відділу дільничних інспекторів міліції УГБ УМВС Юрій Столярчук буде супроводжувати бійців зведеного до місця призначення і разом із ними нестиме службу як у населених пунктах, так і на блокпостах. Тож, звернувшись до особового складу, наголосив на дотриманні заходів особистої безпеки під час несення служби та побажав правоохоронцям мужності й відваги у виконанні поставлених перед ними завдань.

“Особовий склад правоохоронців зведеного загону Волині добре підготовлений. Співробітники пройшли курс навчань, тож готові до виконання завдань і фізично, і морально. Волинські правоохоронці віддані своїй державі та її народу”, – доповів про готовність загону Столярчук.