Бондар проходить у Волинську облраду, – попередні результати

За попередніми результатами довиборів у Волинську обласну раду в окрузі №23 на Ратнівщині перемогу отримав екс-голова Волинської ОДА Володимир Бондар.

Про це Волинському Агентству Розслідувань повідомив народний депутат Ігор Гузь, який спостерігав за виборчим процесом 26 квітня.

За його словами, другим став учасник АТО Віталій Тарасюк, а третім – екс-голова РДА Андрій Харлампович.

Самовисуванець Володимир Бондар – 45,06% (2859 голосів), Віталій Тарасюк (“Громадянська позиція”) – 35,45% (2291 голос), Андрій Харлампович (“Солідарність”) – 19,50% (1256 голосів).

Як повідомляє “Волинська газета”, згідно з постановою Волинської обласної виборчої комісії з виборів депутатів Волинської обласної ради, вибори призначили у зв’язку з достроковим припиненням повноваження депутата облради Валерія Трикоша, обраного в одномандатному мажоритарному окрузі № 23 (Ратнівський район), якого засудили до 8 років позбавлення волі.

Відповідно до пункту 7 частини 1 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», виборча комісія достроково припинила повноваження депутата Волинської обласної ради VI скликання Трикоша Валерія Олександровича у зв’язку з набуттям законної сили вироку Кузнецовського міського суду Рівненської області.

У зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутата обласної ради Трикоша Валерія Олександровича Волинська обласна виборча комісія призначила проміжні вибори депутата Волинської обласної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 23 на неділю 26 квітня 2015 року та оголосила початок виборчого процесу з 7 березня 2015 року.