Володимир-Волинський: Герої стали «почесними громадянами»

Депутати Володимир-Волинської міської ради прийняли рішення посмертно присвоїти звання «Почесний громадянин міста Володимира-Волинського» героїчно загиблим під час бойових дій військовослужбовцям.

Відтепер таке звання матимуть покійні підполковник Василь Спасьонов, майор Віктор Хмелецький, майор Леонід Полінкевич, старший солдат Ігор Упоров, старший лейтенант Олександр Максименко, сержант Михайло Ілляшук, солдат Дмитро Головін та боєць 5 батальйону ДУК «Правий сектор» Дмитро Колєсніков, – пише Слово Волині.

Розглянувши клопотання Володимир-Волинського об’єднаного районного військового комісаріату народні обранці вирішили посмертно нагородити відзнакою міської ради «За заслуги перед містом Володимиром-Волинським» трьох загиблих бійців. Такі відзнаки отримають сім’ї Михайла Ілляшука, Дмитра Головіна та Дмитра Колєснікова.

Також на черговій сесії міської ради були затверджені детальні плани території для наступної передачі земельних ділянок для будівництва у власність воїнам – учасникам АТО. Такі ділянки будуть надаватись військовослужбовцям в районі вулиць Будівельної та Залізничної.

Проголосували депутати і за звернення до колег з німецького міста-побратима Цвікау, з проханням прийняти на обстеження та реабілітацію поранених володимир-волинських бійців. Хоч і не одностайно, але все ж таки у більшості, народні депутати підняли руки за звернення до Президента України щодо повернення Степану Бандері та Роману Шухевичу звання Героїв України.