У Луцьку в «Озерному вітрі» влаштували толоку

Волонтери «Самооборони Волині» та небайдужі лучани влаштували прибирання прибудинкової території дому Покальчуків «Озерний вітер», де планують створити креативний простір для реабілітації дітей учасників війни на Сході України.

Це вже не перша толока біля будинку. Сьогодні, 25 квітня,  волонтери чистили подвір’я від чагарників та опалого листя і садили квіти.

«До нас звернувся Олег Покальчук  і запропонував будинок і землю його сім’ї використати у соціальних цілях. Ми знаємо, що у діток членів  родин бійців іноді є проблеми з адаптацією, тому вирішили тут організувати для них креативний простір»,  – розповідає волонтер самооборони Оксана Демчинська.

Вона додала, що з самого початку до волонтерства активно долучаються представники Луцького медичного коледжу. Сьогодні вони принесли свій реманент та долучилися до акції. Раніше студенти вже обробили частину ділянки, де засіяли лікарські трави, з яких в майбутньому будуть робити чай для діток.

«Ми хочемо допомагати у різних напрямках . Це і психологічна допомога родинам, і арт-терапія  і популяризація рідного краю, автентичних мистецьких напрямів, як от плетіння з лози та соломи і гончарство , та виховання патріотизму  у діток»,  – розповідає Оксана Демчинська

Назвати креативний простір «Озерним вітром» вирішили  назвати в честь однойменного твору покійного Юрка Покальчука.

В майбутньому в «Озерному вітрі» знову планують провести прибирання. Дізнатися про проект можна на сайті Самооборона Майдану. Волинь