Луцький хлібзавод передав на Схід позашляховик

Кічкарівський хлібзавод передав військовим позашляховик «Хюндай». Автівкою користуватимуться бійці 22-ї мотопіхотної бригади.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Директор хлібзаводу Віталій Бобир розповів, що ще в першу хвилю мобілізації на Схід потрапили чотири їхні працівники. Тож відразу підприємство взяло на себе обов’язок фінансово допомагати їхнім сім’ям. Потім по допомогу почали звертатися працівниці, чиїх синів і чоловіків так само забрали на Схід.

«Один із наших працівників потрапив у полон, там він пробув півтора місяця. Повернутися на Волинь, зокрема, у Луцьк йому допомагали волонтерські організації. І у той період почалася тісна співпраця із ними», – повідав Віталій Бобир.

«Хоча нині є економічні проблеми, досить важко стало через ріст цін, але завдяки впровадженим енергозберігаючим технологіям, домовленостям з постачальниками у нас ситуація стабільна. Ми уникаємо збитків, тому залишаються кошти, щоб якось допомагати нашим волонтерам, нашій країні», – додав він.

Тож підприємство співпрацює з багатьма організаціями, зокрема, з Самообороною, з батальйоном «Айдар», Національною гвардією, координаційним центром АТО. Останній проект реалізували з афганською спілкою та Автомайданом, коли з нагоди великодніх свят відправили бійцям на Схід паски.

А от нещодавно від волонтерів спецпідрозділу «Буг» Самооборони Волинь надійшла інформація, що є можливість купити, за досить прийнятною ціною, гарний автомобіль, який буде доброю опорою для наших бійців 22-ї мотопіхотної бригади. «Ми зголосилися на це, чому б і ні. Якщо будуть ще такі проекти, обов’язково так само будемо брати участь», – зазначив Віталій Бобир.

А волонтери дуже втішені автомобілем. «Досить чудовий двигун, малий пробіг, добре їздить, на дизелі… Автомобіль справний, повнопривідний, високий, швидко можна пересуватися по території. Думаю, наші лучани, що служать на Сході, будуть задоволені», – радіє капелан спецпідрозділу «Буг» Святослав Савич.

Та й автомобіль поїде на передову не порожнім. Йог навантажили коробками з випічкою Кічкарівського хлібзаводу, на яких працівниці написали нашим воякам найщиріші побажання.

1 2 3 4 5 6 7 8