У прокуратурі Волині – «рекордний улов» корупціонерів

У 2015 році кількість виявлених корупційних правопорушень зросла із 14 до 73. Це найвищий показник серед інших областей по державі, – стверджує прокурор області Дмитро Чепіжак.

Про це йдеться у його доповіді для ЗМІ, опублікованій 24 квітня.

Зокрема, у галузі освіти виявили та розслідували 32 злочини – найбільше в Україні. У сфері земельних правовідносин 7 злочинів з 37, у сфері транспорту – 7 з 21 по державі. Також виявили 20 злочинів у бюджетній сфері, 2 у паливно-енергетичному комплексі та 1 у сфері охорони довкілля.

Вже завершили розслідування щодо дев’яти членів організованої групи посадовців Волинської регіональної філії Державного підприємства «Центр Державного земельного кадастру», які упродовж 2011-2013 років вчинили розтрату та заволоділи грошовими коштами підприємства на 1,3 мільйона гривень.

З метою відшкодування завданих збитків наклали арешт на майно підозрюваних у загальному розмірі 7 мільйонів гривень.

Також закінчили провадження стосовно:

– старшого інспектора Володимир-Волинського кримінально-виконавчої інспекції за фактом вимагання та одержання ним від засудженого 300 доларів США та 520 гривень неправомірної вигоди за неперешкоджання у перетині останнім Державного кордону;

– чотирьох дільничних інспекторів міліції Луцького міськвідділу за вимагання та одержання 5 тисяч гривень від потерпілого, застосування до нього насильства та спецзасобів.