У Луцьку – благодійний бал

У головному корпусі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася урочиста імпреза “З миром у серці”. Кошти, виручені на ярмарку та отримані від продажу квитків, підуть на закупку обладнання для дитячої лікарні та потреби волинських бійців.

«Основним напрямком є десята акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»,  через яку ми вирішили провести імпрезу, щоб допомогти  в  соціальних напрямках», –  розповів голова профкому студентів СНУ Вадим Курилюк.

Поряд з тим він відзначив, що у цьому році організатори заходу співпрацюють з ВОГО «Фундація розвитку громад». Активісти влаштували ярмарок під час була. Усі вилучені від заходу кошти розділять навпіл: половину витратять на реанімаційне обладнання для дитячої лікарні, а іншу половину  передадуть ВОГО «Фундація розвитку громади», які займаються забезпеченням бійців.

«Нас запросили долучитися до заходу. Основна мета ярмарку – зібрати кошти для бійців», – розповіла волонтер ВОГО «Фундація розвитку громад» Любов Казмірчук. За її словами, виручені кошти підуть на амуніцію та медичне забезпечення волинських бійців, які на початку травня поїдуть у зону бойових дій. Вироби, які продавали на ярмарку, надали волинські майстри.

«Квиток для студентів коштував 50 гривень, для всіх інших бажаючих завітати на імпрезу – 100 гривень», – додав регіональний представник організації «Серце до серця» Богдан Іщук. До початку заходу продали близько 200 квитків.

Організували імпрезу первинна профспілкова організація студентів СНУ, благодійний фонд «Новий Луцьк» та всеукраїнська організація «Серце до серця», долучилися також «Львівська майстерня шоколаду», яка частину від виручених на балу грошей передасть на благодійність.

На підготовку до свята витратили майже місяць.

У програмі свята були майстер-класи з вальсу, фокстроту та латиноамериканських танців, хореографічні та вокальні номери, ярмарок, фотовиставка та фуршет, до приготування якого долучилися студенти.