Школярі розважили бійців «Світязя»

Учні школи №7 показали свої таланти батальйону «Світязь» в рамках концерту, присвяченого Батьківщині та її захисникам. Окрім пісень та танців школярі презентували виготовлені власноруч маскувальні сітки, листи, малюнки та обереги.

Повідомляють у прес-службі УМВС в області.

Розпочалося свято молитвою за мир, Україну, її незалежність та територіальну цілісність, за нову історію, яку сьогодні на передовій творять воїни-патріоти. Діти читали вірші, співали пісні та танцювали.

Директор навчального закладу Ніла Карюк розповіла, що до цієї зустрічі школярі готувалися по-особливому. «Всього за тиждень діти власноруч виготовили маскувальні сітки, залишаючись у школі після уроків. Працювали задля доброї справи всім великим педагогічним та учнівським колективом: від 1-го до 11-го класів. Придбали основу для сітки за кошти, вилучені за збір макулатури. Ми впевнені, що вони допоможуть захистити та зберегти життя наших воїнів», – розповіла керівниця.

За словами школярів, процес виготовлення сіток нагадував певний ритуал: зав’язуючи вузлик за вузликом, діти загадували бажання. Як виявилося, мрія у них спільна – мирна і незалежна Україна.

Заступник командира роти патрульної служби міліції особливого призначення «Світязь» Ігор Дрючан розповів, що цей рік – найтяжчий для України за всі роки її незалежності. Для підрозділу – це рік його народження та формування і, водночас, кривавих битв за Ясинувату та повернення з «іловайського котла», а згодом – бої за дебальцівський плацдарм та вихід підрозділу із оточення у Вуглегірську. «Це – рік великих перемог і водночас непоправних втрат – загибелі побратимів», – додав військовий.

Насамкінець концерту усі присутні вшанували загиблих солдатів хвилиною мовчання. Після чого діти подарували правоохоронцям листи, малюнки та обереги.

Дрючан подякував школярам: «Серця на війні черствіють, тож такі щирі та відверті зустрічі лікують наші зранені душі. І що би не приготували діти – це завжди від душі, щиро і надзвичайно трепетно. Ми дякуємо всім, хто нам допомагає і нас підтримує. Коли уся країна разом із тобою – це надихає та дає неймовірні сили і непохитну віру у перемогу, – такими словами Ігор Дрючан подякував ініціаторам свята».

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13