Пілотів літака, що розбився під Луцьком, досі не опізнали

Пілотів літака, що впав під Луцьком, досі не впізнали. У літаку, що розбився біля Луцька 26 березня, загинули дві людини, однак їх не можуть опізнати через сильні пошкодження тіл.

Про це розповів під час прес-конференції у пятницю, 24 квітня прокурор області Дмитро Чепіжак.

Літак Ан-2, яким перевозили контрабандні білоруські цигарки, впав у селі Промінь біля Луцька. Трагедія сталася близько 00:30 у четвер, 26 березня.

Жителі Променя розповідають, що цей літак давно стояв на злітній смузі за півкілометра від села. Раніше його використовували для розпилювання добрив на полях, однак згодом власник продав машину. Про те, що Ан-2 використовували для контрабанди, очевидці аварії, опитані журналістом Волинського агентства розслідувань, не знали, хоча неодноразово чули та бачили польоти «кукурузника» та те, як його ремонтували невідомі люди. Близько 00:00 26 березня очевидці почули, як Ан-2 злітає з асфальтованої злітної смуги біля села. Вже у повітрі пілот спробував розвернути машину та повернутися на місце зльоту, однак машина почала втрачати висоту. У результаті літак зачепив дах будинку на вулиці Перемоги, збив паркан та пошкодив лінії електропередач. Через це у частині села тимчасово не було світла. Після удару літака об землю жителі села чули ще один вибух.