Німців просять допомогти з лікування військового з Волині

Володимир-Волинська міська радаприйняла звернення до депутатів німецького міста Цвікау, щодо можливості обстеження та реабілітації учасника АТО, свободівця Андрія Хілінського в лікарнях Німеччини.

Відповідне рішення депутати ухвалили 24 квітня, – повідомили у прес-службі обласного осередку ВО “Свобода”.

Лейтенант Збройних Сил України Андрій Хілінський отримав чисельні осколкові поранення при виконанні службових обов’язків у серпні 2014 року в боях на Савур-Могилі в Шахтарському районі Донецької області. Він довго лікувався у медичних закладах України, але, попри помітні зрушення, відновити здоров’я лейтенанта силами української медицини не вдається.

«Андрій Хілінський є молодою людиною, яка тільки починає свій життєвий шлях, будує сім’ю та розпочав трудову діяльність, а отримані поранення не дають йому можливості здійснити задумане та жити повноцінним життям. Рівень розвитку медичної допомоги в Німеччині на даний час є значно вищим ніж в Україні, і можливо, німецькі лікарі зможуть відновити здоров’я   Андрія Хілінського», – йдеться у зверненні.

Депутати Володимир-Волинської міської ради звертаються до колег-депутатів із дружнього міста-побратима Цвікау, з проханням розглянути можливість обстеження та реабілітації Андрія Хілінського в лікарнях Німеччини.