У Нововолинську влада приховує інформацію

У Нововолинську міська влада приховує інформацію про виділення земельних комунальних ділянок під індивідуальну забудову, фінських будинків, квартир тощо, суддям, прокурорам, сбушникам, міліціонерам та іншим державним службовцям за період із січня 1996 року по червень 2014 року.

Про це на сторінках Четвертої влади пише громадський активіст Анатолій Бідзюра.

Перший запит щодо цього він надіслав менше року тому (10 червня 2014 року) міському голові Нововолинська Віктору Сапожнікову.

“Отримав відповідь. Радше відписку. Віктор Борисович на такі меседжі самі не відповідають. Це за них робить штатний цап-відбувайло на зарплаті – Володимир Рожелюк (на фото). Перший заступник та давній і перевірений дружбан мера. Соратник у всіх його різних-всіляких справах та комбінаціях…” – пише актвіст.

2 3

Написав, мовляв, занадто складно для місцевої влади відразу надати хоч якісь дані, треба розібратись, а відповість трохи згодом.

4 5 6

“10 березня цього року, після моєї писанини у прокуратури різних рівнів та рангів і отримання від них таких самих «перлин» бюрократично-корупційного мистецтва, від ГО “Україна + Польща” було знову відправлено інформаційний запит (Фотокопія 6) міському голові із конкретними прізвищами імовірних, щасливих “володільців” квартир у нашому місті. І знову таки, В.Сапожніков підставив свого безвідмовного зама. У змісті листа на гербовому бланку виконкому чого тільки не знайдеш: права, свободи, рішення Конституційного суду, якась “справа К.Устименка”… окрім одного – відповідей на поставлені запитання по суті запиту. Але, все ж таки у дечому В.Рожелюк зі своїми юристами, проколовся. Старіє вірний гайдук, старіє… Там було написано, що “відсутня згода громадян, щодо яких Ви хочете отримати інформацію”. Не більше і не менше. Саме так”, – каже активіст.

7 8

Медіа-юрист Олександр Бурмагін прокоментував цю справу так: «Така відповідь – це ваша заява про відставку».