Самооборона Волині просить скинутись сухими овочами

Самооборона Волині просить небайдужих волинян допомогти з сушеними овочами для формування сухих борщів для військових. Організація пакує та відправляє напівфабрикати вже більше, ніж півроку, однак, останнім часом їх збір суттєво зменшився.

Про це на своїй сторінці у facebook написали волонтери.

Сухі овочі мають ряд переваг. Вони дуже зручні для приготування страв у польових умовах, адже мають у 8-10 разів меншу вагу та об`єм, ніж свіжі овочі. А також не потребують особливих умов зберігання, не псуються (продукт довготривалого зберігання), зберігають корисні властивості, вітаміни та мікроелементи. А , головне, їх дуже легко готувати, не треба нічого нарізати, чистити чи шинкувати. Для приготування борщу потрібно лише  висипати напівфабрикати в окріп та проварити, додати банку тушківки.

Наразі волонтери мають запаси свіжої капусти, цибулі, часнику. Однак, просять людей, у яких є електросушарка, посушити такі овочі:

– капуста;
– цибуля;
– варена квасоля;
– гриби (УВАГА !!!! ЛИШЕ ШАМПІНЬЙОНИ, лісові гриби не приймаються!!!!);
– зелень;
– часник;
– голандський сир;
– коріння пастернаку, петрушки, селери.

Окрім того, потрібні:

– томатна паста в упаковках 70 г. Потреба 400-600 пачок на місяць;
– пропарений рис;
– перець духмяний;
– лавровий лист;
– паприка сушена;
– коріандр;
– лимонна кислота

Приносити готові сушені овочі слід на штаб Самооборони Майдану Волині (м. Луцьк, пр. Перемоги, 14, 2-й поверх). Довідки за телефоном: 0508775221, Алла.

1 2 3