На Волині засудили грабіжників церкви

Двох чоловіків, які пограбували церкву у Ковельському районі засудили до трьох з половиною та чотирьох років позбавлення волі відповідно.

Інформує Під прицілом.

Пограбування трапилося ще у лютому. Чоловіки напідпитку перелізли через паркан, розбили вікно та вдерлись до церкви і винесли з церкви пилосос, електрочайник, 4 пляшки вина та бензинову помпу. Усе викрадене чоловіки склали у коробку і на таксі відвезли у село Битень до своєї знайомої.

Настоятель пограбованої церкви дізнався про крадіжку уже наступного дня, коли зранку прийшов до храму і побачив, що одне з вікон приміщення розбите. Священик одразу ж зателефонував у міліцію і того ж дня правоохоронці спіймали двох злодіїв.

Підозрювані у скоєному зізналися одразу і розповіли куди відвезли викрадені речі.

Уже пізніше в суді чоловіки розповіли, що пішли на злочин лише через те, що обоє були п’яні, а про те, що грабують церкву, дізналися лише коли залізли всередину приміщення. Однак і після цього вони не зупинились, але викрали лише побутові речі, ніяких коштовних речей злодії не зачіпали.

Ініціатор пограбування, виявляється, уже неодноразово сидів у в’язниці за подібні злочини, а тому, навіть попри його каяття та вибачення, суддя Ковельського міськрайонного суду призначив чоловіку чотири роки позбавлення волі.

Товаришу засудженого суд присудив 3 з половиною роки позбавлення волі, однак з дворічним іспитовим терміном.