Мера Луцька звинуватили в лобізмі «Укртелекому»

Член виконавчого комітету Луцькради, сввободівець Михайло Щур вважає, що міський голова Микола Романюк лобіює інтереси компанії «Укртелеком» на шкоду громаді міста.

Він наголосив, що мер своєю позицією стосовно орендної ставки оподаткування приміщень «Укртелекому» за заниженою ставкою пролобіював інтереси приватної компанії і задля цього пішов на порушення регламенту і рішення Луцької міськради, – інформують в прес-службі «Свободи».

«22 квітня під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради за активного сприяння міського голови Миколи Романюка було ухвалене досить суперечливе рішення щодо надання приміщень в оренду для ПАТ «Укртелеком». Зокрема, в рішеннях не враховано, як це передбачено рішенням міськради від 29 лютого 2012 року, 40% ставки розміру оренди нежитлового приміщення для операторів та провайдерів телекомунікацій, які надають послуги з доступу до інтернету», – мовив він.

«Крім того, коли одне з таких рішень не набрало потрібну кількість голосів, міський голова «пригрозив», що тепер я шукатиму 9 тисяч гривень в місяць для міського бюджету. І застеріг членів виконкому не просити в нього оренди приміщень для громадських організацій за 1 гривню. Після цих заяв міського голови наступні голосування по оренді чотирьох приміщень для «Укртелекому» набирали необхідну кількість голосів. На хвилі такого «ентузіазму» за пропозицією заступника міського голови Тараса Яковлєва з порушенням норм регламенту відбулося повторне голосування по питанню, яке перед цим не набрало потрібну кількість голосів. Як наслідок, усі п’ять рішень були прийняті», – зазначив Щур.

«Я вкрай обурений такими методами роботи і не можу збагнути логіку цих дій. Сподіваюся, що прокуратура надасть правову оцінку і здійснить заходи щодо відміни такого рішення», – додав Михайло Щур.