Ковель: мер Кіндер назвав волонтера крадієм

Олег Кіндер

Ковельський міський голова Олег Кіндер звинуватив волонтера Миколу Печенюка в обкраданні державі, контрабандній діяльності та порадив віддати власну земельну ділянку на потреби ветеранів війни на Сході.

Суперечка сталася в сесійній залі “Білого дому”, – пише Kowel.com.ua.

Під час чергової сесії міської ради слово з місця взяв громадський активіст Микола Печенюк. Ковельчанин закликав міську владу уважніше ставитися до потреб ветеранів війни на Сході та сформувати службу за принципом “Єдиного вікна”, де б мобілізовані могли б одразу оформити всі документи для отримання земельних ділянок. Зараз, за словами Печенюка, чиновники “футболять” військових з кабінета в кабінет затягуючи вирішення питання.

Виступ з місця громадського активіста викликав лють у Олега Кіндера.

“Печенюк! Роздайте, отам у Вас є земельні ділянки для господарської діяльності! Давайте пропозицію, ми її роздамо мешканцям!”, – несподівано запропонував ковельський міський голова.

“Ви обкрадали державу! Ви коли займалися контрабандою цигарок та спірту, то не платили державі нічого. А в мене працювало на фірмі 200 чоловік, я сплачував всі податки і  фактично утримував Вас, коли Ви служили прапорщиком у війську”, – звинуватив волонтера Кіндер.