Закрили адмінсправу на керівника «Волиньгазу»

Закрили адміністративну справу проти голови правління ПАТ «Волиньгаз» Мирослава Короті.

17 квітня Луцький міськрайонний суд ухвалив постанову, з якої слідує, що він вчинив порушення ведення податкового обліку, що призвело до заниження податку на прибуток за 4-й квартал 2013 року на 902 866,64 гривні, – пише Під прицілом.

Також допустили заниження податку на додану вартість у розмірі 448 083,7 гривні за жовтень-листопад 2013 року.

На слухання голова правління ПАТ «Волиньгаз» не з’явився, однак подав письмове пояснення, в якому клопотав закрити справу в зв’язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення. Разом з тим, він давав пояснення, в яких свою вину визнав повністю. У зв’язку з цим голова правління звертався 26.01.2015 року до СДПІ з ОВП в Львові із заявою про застосування податкового компромісу.

Як виявилось, правопорушення було виявлено 5 вересня 2014 року, тож на час розгляду справи строк накладання адміністративного стягнення сплинув.

Таким чином, Луцький міськрайонний суд визнав голову правління ПАТ «Волиньгаз» винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.163-1 ч.1 КУпАП, однак справу закрили в зв’язку з закінченням строку накладення адміністративного стягнення.