У мерії обіцяють оприлюднити договір «Луцьтепла» і фірми Єремеєва

Луцький міський голова Микола Романюк не бачить причин, щоб не оприлюднювати договір про давальницьку сировину між ДКП «Луцьктепло» та товариством з обмеженою відповідальністю «Західна теплоенергетична група», яке пов’язують із групою компаній «Континіум».

Про це йшлося під час засідання виконкому Луцької міської ради у четвер, 22 квітня.

Як розповів член виконкому Богдан Климчук, у ДКП «Луцьктепло» відмовилися надавати договір на звернення народного депутата Ігоря Лапіна, хоча підстав для цього немає. Натомість директор департаменту ЖКГ Луцької міськради Іван Кубіцький відзначив, що нічого про це не чув, проте погодився, що договір таки треба надати.

Романюк пояснив, що це «не військова таємниця», а тому документ варто оприлюднити.

Нагадаємо, як розповів Волинському Агентству Розслідувань депутат Луцької міськради Андрій Осіпов, у 2011 році «Східно-Європейська енергетична компанія» продала котельню 4-го теплового району на Карбишева товариству з обмеженою відповідальністю «Західна теплоенергетична група». Угода збіглась у часі із призначенням «людини Єремеєва» Олександра Киричука на посаду керівника «Луцьктепла». Після цього підприємство переуклало угоди про постачання давальницької сировини на нове підприємство, які фактично діють і досі.

Цікаво, що «Західна теплоенергетична група» належить одному із офшорів групи компаній «Континіум» ДЕВОНІЯ ЕНТЕРПРАЙЗЕС ЛІМІТЕД (АЛЕМАН, КОРДЕРО, ГАЛІНДО І ЛІ ТРАСТ (БВІ) ЛІМІТЕД, А/С 3175, РОУД ТАУН, ТОРТОЛА, БРИТАНСЬКІ ВІРГІНСЬКІ ОСТРОВИ). Розмір внеску до статутного фонду: 4,046,274,45 гривні. Також на цей офшор свого час було зареєстроване інше підприємство «Континіуму» – ЗАТ «Фондова агентство «Схід-Інвест».