Маршрутки по 4 гривні в Луцьку: антимонопольники проти

Волинське відділення Антимонопольного комітету України не погоджувало подорожчання тарифу у маршрутках до чотирьох гривень.

Про це повідомляє «Вголос».

Відтак, виконувач обов’язків голови Волинського обласного територіального відділення АМКУ Сергій Луговий стверджує що, міська влада Луцька взагалі не зверталася до волинського відділення АМКУ з проханням погодити зростання тарифу на проїзд.

«До нас ніхто не звертався з цього питання. Я не розумію, як такий проект рішення міг з’явитися на сайті міської ради. Ми ніякого погодження не давали на підняття вартості проїзду до 4 гривень. З цього приводу я телефонував до заступника міського голови Тараса Яковлєва, який пообіцяв зняти проект рішення. Його поява – на совісті мерії», – зазначив виконувач обов’язків голови Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Сергій Луговий.

Також він додав, що підстав для зростання цін на проїзд у маршрутках зараз немає: «Підстав для того, щоб підняти тариф на пасажирські перевезення, немає. Оскільки вартість палива з 27 лютого почала знижуватися».