Лучани «посварилися» через магазин

Мешканці будинку №27, що на проспекті Соборності, вважають, що підприємець Козаченко будує магазин на першому поверсі будинку незаконно.

Про це мешканці повідомили під час засідання комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою.

Сусіди організували колективне звернення, бо мають зауваження щодо будівництва. Вони незадоволені виглядом фасаду та підозрюють підприємця у тому, що він буде продавати спиртне. Мешканки будинку також кажуть, що через майбутній магазин дехто вже не може продати квартиру.

Підприємець Козаченко назвав ці звинувачення «нахабною і цинічною брехнею». За його словами, більшість мешканців спочатку були не проти будівництва магазину, поки їх не почали підбурювати декілька мешканок. До того ж, при будівництві дотримано усіх вимог, та підприємець зобов’язався покласти у дворі бруківку та відремонтувати дитячий майданчик.

«Жодна перевірка, а їх було більше 10 за останні три місяці, не знайшла жодних порушень», – зауважив Козаченко. Він додав, що також живе у цьому будинку, тому не хоче створювати ніяких проблем для жителів. Проте першого березня його автівку, яка стояла у дворі, облили фарбою та прокололи колеса.

Однак, комісія, у зв’язку з тим, що інспекція не виявила жодних порушень будівельних норм, рекомендувала громадянам, які вважають, що їх права порушені, звертатися до суду.