«Гаряча» вода – топ-скарга лучан

У Луцьку з кожним місяцем більшає скарг лучан на проблеми з гарячою водою.

Про це 21 квітня повідомила під час оперативної наради у Луцького міського голови директор департаменту «Центр надання Адміністративних послуг» Лариса Карп’як.

Вона розповіла, що лучани часто телефонують у групу оперативного реагування зі скаргами на те, що гаряча вода насправді ледь тепла. Також внаслідок несправності насосів на котельнях без гарячої води два дні змушені були обходитись жителі кількох вулиць.

«ЖКП і «Луцьктепло» перекладають вину одне на одного», – зауважила Лариса Карп’як. Також вона додала, що було зафіксовано 185 звернень жителів міста через відсутність холодної води внаслідок аварій на водоканалі і працівники оперативної лінії не мали достатньої кількості інформації, щоб проінформувати людей про строки вирішення проблем.

Міський голова Микола Романюк доручив проаналізувати усі звернення громадян. «Ми вдячні мешканцям, що вони інформують про проблеми», – сказав він.

Також Романюк зазначив, що з проблемами постійно звертаються жителі тих самих вулиць, тому вкрай необхідно вирішити цю проблему щоб позбавити жителів незручностей.