Винахідники з Луцька створюють унікальні декоративні речі з вінілових платівок

Хлопці знайшли унікальний спосіб як надати будь якому приміщенню легкого вінтажного відтінку. Використовуючи вінілові платівки, які лежать ледь не на кожному горищі у селах, мешканці Луцька Тарас Мельник та Олег Мельничук створюють абсолютно неймовірні декоративні вироби.

«Ідея виникла коли побачили в мережі як британська блогерка прикрашала свою оселю за допомогою вінілових платівок. Маючи вдома кілька старих платівок вирішили поексперементувати. Виявилося, що платівку можна перетворити на будь-який вимірюваний прилад з декоративним оздобленням, вставивши за однієї сторони вимірювальний прилад, а з іншої прикріпити циферблат. Наш перший виріб нам видався просто дивом» – згадують хлопці.

«Проте на цьому експерименти не завершили. Спробували видозмінити платівку, вирізавши на ній малюнок. Перші малюнки були дуже простими. Розвивалися, ускладнювали деталі, постійно вдосконалювалися… Зараз знову ж таки експериментуємо. Прикріпляємо до платівки різного роду художні елементи, об’ємної та плоскої форми, компонуємо кілька платівок, створюючи великі модульні вироби… Загалом робимо усе, щоб виглядало круто!» – додали вони.

Слід сказати, що чоловіки планують запатентувати свій винахід, як технологію виготовлення унікальних декоративних виробів, які поєднують в собі практичність і ужиткові властивості, зокрема спроможні вимірювати різні параметри (напр. час, тиск, температуру). Адже ідея їхня нова, цікава і, певна річ, люди оцінять їхні вироби.

Практичність винахідники вбачають у тому, що вони не просто виробляють декоративні вимірювальні прилади, але і таким чином утилізують матеріали які можуть шкідливо впливати на навколишнє середовище.