Автоінспекція Волині заплатить «кіпріотам» чверть мільйона

1

Фірми, якими володіють зареєстрована на Кіпрі компанії, знову отримають від волинських ДАІшників майже чверть мільйона гривень.

За результатом переговорної процедури закупівлі від 15 квітня 2015 року Управління Державтоінспекції УМВС України у Волинській області заплатить 242 тисячі 400 грн ТОВ «Оллі транс» за послуги з технічного обслуговування трьох комплексів відеофіксації транспортних засобів з розпізнаванням номерних знаків та перевіркою за розшуковими реєстрами «Відеоконтроль-Рубіж». Про це з посиланням на «Вісник державних закупівель» в блозі на ВолиньPost пише журналіст Оксана Должко.

Застосування «неконкурентної» переговорної процедури даішники мотивують тим, що ТОВ «Оллі Транс» є виробником, постачальником та має виключні авторські права на комплекси «Відеоконтроль-Рубіж» та на їх програмне забезпечення, що підтверджується відповідними свідоцтвами, патентами, сертифікатами.

Власниками ТОВ «Оллі Транс» є дві кіпрські компанії – «Галаксус ентерпрайзіз лімітед» та «Чаростель коммершіал Лтд».

Загалом з 2012 по 2014 рік ця офшорна компанія продала волинській ДАІ даних комплексів відеофіксації та послуг на понад 1,2 млн гривень: 456 тис грн. – технічне обслуговування та 841,3 тисячі гривень – устаткування.

Нагадаємо, комплекси відеофіксації «Відеоконтроль-Рубіж» було закуплено у ТОВ «Оллі Транс» у 2011-2012 роках Управліннями ДАІ по всій Україні (за ці роки управління ДАІ України уклали з кіпріотами угод на майже 29 млн грн.). Свого часу про таке «досягнення» звітував екс-міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко, який нині переховується від українського правосуддя в Росії. Виходить, це не заважає його кіпрській фірмі заробляти на українцях.

1 2