Волинським бійцям, які були в полоні, обіцяють заплатити борги

Бійцям, які перебували в полоні та внесені до секторального витягу від 20 листопада 2014, виплатять зарплату та «бойові» за весь час перебування там. Однак не всі визволені бійці із Волині потрапили у витяг, тому їм необхідну суму поки не заплатили.

Про це повідомляють на сторінці Ковельського центру допомоги бійцям АТО.

Обіцянку виплатити гроші цим екс-полоненим дав тимчасовий виконувач обов’язків командира частини у Володимирі-Волинському Олександр Голубєв.

«НАБОЛІЛЕ ПРО ГРОШІ… а саме про виплати бойових і з/п полоненим… Є секторальний витяг від 20 листопада 2014 року: хто станом на 20 листопада перебував в полоні бойовиків, а саме список полоненних. Адже, є розпорядження МО виплачувати Бойові+ЗП усім, хто перебуває у полоні. Але деяким бійцям, які не пройшли по цьому секторальному витягу, бойові на період їхнього перебування в полоні не виплачували. Тому, зустрілись з ТВО командира частини, майором Голубєвим і поставили конкретне питання, по яким критеріям 28 бійцям 51 ОМБР була нарахована для виплати дана заборгованість, а іншим ні. Майор пояснив це так, усі хто не пройшов по даному витягу, вважався безвісті зникшими((…. Зараз ведуться розслідування і дана обіцянка, що заборгованість обов’язково буде виплачена».