Волинському «Чорному тюльпану» передали рефрижератор

Волинські представники місії «Чорний тюльпан», які займаються пошуком та поверненням тіл українських військових, отримали автомобіль-рефрижератор.

Про це повідомили у прес-службі фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк».

У фонд звернулися волинські волонтери, які перебувають у складі місії «Евакуація-200» («Чорний тюльпан»), з проханням допомогти у придбанні автомобіля. Серед них – Микола Собуцький, Андрій Трофімук та Юрій Сковорода.

У фонді на таке звернення відреагували оперативно. А вже сьогодні голова правління Олександр Товстенюк та Микола Собуцький зустрілися на території Свято-Троїцького кафедрального собору, де відбулося освячення та передача автомобіля.

«Хлопці роблять надзвичайно складну та потрібну справу. Велика їм повага за таку роботу – шукати та повертати тіла загиблих українських військових. Коли до нас надійшло звернення, ми оперативно на нього зреагували та вже через 5 днів підготували авто до відправки у зону АТО. Сьогодні зустрілись тут, на території собору, аби передати рефрижератор та подякувати волонтерам за те, що виконують таку непросту місію, – зазначив Товстенюк..

Самі хлопці зазначають, що такий автомобіль був необхідний, адже у літню пору року перевозити тіла загиблих було б неможливо. Окрім того, в авто могло поміститися тільки 2 пасажири, а для злагодженої роботи потрібна команда.

«Раніше ми їздили бусами, виймали з них задні сидіння, туди складали тіла загиблих. Було проблемно, оскільки в автомобіль могло сісти тільки 2 волонтери. А для злагодженої та якісної роботи добре працювати командою з 5-6 людей. Варто зауважити і те, що влітку перевозити тіла загиблих у звичайному бусі – складно через високу температуру. Дуже дякуємо Фонду Ігоря Палиці за те, що прийняли до розгляду наше звернення і так швидко на нього зреагували», – зазначив Микола Собуцький.

Окрім того, хлопці не просто поїдуть на Схід новим автомобілем, ще вони передадуть необхідні медичні засоби у медзаклад, де лікуються волинські бійці. У «Новий Луцьк» днями надійшов лист-звернення від заступника головного лікаря КУ «Старобільське районне територіальне медичне об’єднання» Сергія Гусакова. У зверненні йшлося про те, що у Старобільську лікарню необхідні ліки.

Тому на кошти фонду придбали медикаменти на суму понад 65 тисяч гривень, які відправлять на Схід.