На Волині розшукують більше 5 тисяч «ухилянтів» від мобілізації

Більше 80% мобілізаційного завдання на Волині виконали. Але багатьом військовозобов’язаним не вручили повістки. Тому їх список подали в правоохоронцям для розшуку.

Про це розповів 17-го квітня, під час відкритої частини засідання ради оборони Волині тимчасовий виконувач обов’язків військового комісара Волинської області Роман Кулик, – повідомляє Інформаційне Агентство Волинські Новин.

За його словами, військовий комісаріат області поставив 1578 військовозобов’язаних – 82% від планового завдання. З них – 131 офіцер (93% від плану) та 38 одиниць техніки (60% від завдання).

«Найкраще організована робота із здійснення заходів четвертої черги часткової мобілізації у Маневицькому, Любешівському, Горохівському, Локачинському та Ківерцівському районах. На цих територіях військкомати виконали завдання із поставки мобілізаційного ресурсу у повному обсязі, навіть були райони, де перевиконали завдання: Маневицький, Любешівський, Горохівський, Локачинський райони.

«Під час мобілізації ми побачили, що чимало є тих, хто не проживає за прописаною адресою чи виїхав за кордон. Таким чином, ми передали список осіб у органи МВС для розшуку – 5135 військовозобов’язаних. Вже розшукано 864 особи, з них 133 доставлено до військових комісаріатів», – інформує Кулик.

Нагадаємо, у Ковелі засудили чоловіка на три роки позбавлення волі з іспитовим терміном два роки за те, що він не прийшов до військового комісаріату. Про це повідомили у прес-службі УМВС у Волинській області 3 квітня.