Волиняни укріплюють Маріуполь

Навколо Маріуполя силами місцевих та відряджених цивільних будівельних компаній Одеської та Волинської областей зводяться фортифікаційні та інженерні споруди.

Оборонні рубежі складатимуться із сотень бліндажів та окопів різного призначення, десятків опорних пунктів і вогневих споруд, – пише Вісник+К з посиланням на прес-службі Міноборони.

За словами керівництва сектора, в ході побудови складних систем рубежів і опорних пунктів використовуються тільки якісні будівельні матеріали. Начальник інженерної служби сектора зазначив, що в даний час роботи по зведенню фортифікаційних та інженерних споруд досягли активної фази.

«Цілодобово в певних районах працюють військові сапери і цивільні працівники. Успіхам сприяють поліпшення погодних умов та всебічне забезпечення нашої роботи. Таким чином, велике промислове місто буде добре захищене від можливого нападу ворога», – повідомив він. Після завершення робіт у полі фортифікаційні та інженерні споруди будуть передані командирам підрозділів сил АТО для подальшого удосконалення.