Військовий прокурор – про загибель екс-командира 51-ої бригади

Командир 51-ї механізованої бригади Павло Пивоваренко, ймовірно, загинув в зоні АТО влітку 2014 року. його загибель могла призвести до часткової втрати бригадою керованості і, як наслідок, втечі військовослужбовців.

Про це в інтерв’ю порталу “Цензор.нет” заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

«На даний момент ми маємо об’єктивну складову – відсутність підтверджуючих даних про загибель комбрига і при цьому відсутність самої людини. Передбачаємо, на жаль, що командир 51-ї бригади загинув. Після загибелі командира – це абсолютно об’єктивно, – могла наступити часткова втрата керованості підрозділу. Ми знаємо кількість людей тієї самої 51-ї бригади, яка перейшла на територію РФ, потім повернулася. І направлені до суду кримінальні провадження і обвинувальні акти по більшості цих осіб з визнанням провини, які розповідали, що на нас напали, а ми самі поїхали по команді такого-то в бік найближчого пункту РФ. Це кримінальне провадження в Запоріжжі розслідувалася, там були акції громадських організацій – вимагали моєї люстрації, але є те, що є», – зазначив військовий прокурор.

Нагадаємо, командир 51-ої механізованої бригади Павло Пивоваренко, ймовірно, загинув на Донеччині, але точно не перейшов на бік ворога.

Про це заявила екс-голова Луганської ОДА Ірина Веригіна під час прес-конференції у суботу, 18 жовтня, із посиланням на командира 30-ої механізованої бригади, який добре знав Пивоваренка, – повідомляє видання “БУГ”.

За словами Веригіної, є свідчення бійців, які бачили в зоні АТО тіло Пивоваренка, тому вона закликала не поширювати чутки про його зраду.