З кредитки волинського бійця вкрали 140 тисяч гривень

Родина важкопораненого бійця з Нововолинська впродовж трьох місяців збирала гроші на реабілітацію і лікування. Втім, за один день зловмисники вкрали з картки 140 тисяч гривень.

Чоловіка Олени поранили на Сході, – пише Нововолинськ діловий.

Жінка постійно заспокоювала себе тим, що чоловік залишився живим, і почала збирати кошти на його лікування. Проте тепер родину спіткало ще одне лихо – з картки зникли усі 140 тисяч гривень пожертв.

За її словами, вночі жінці прийшлосмс-повідомлення з проханням підтвердити зняття коштів та ввести код, що надійшов.

Підтвердження не відправила та заблокувала картку. В банку їй видали нову та порадили про неї нікому не розповідати. Туди ж перевели і всі кошти. Втім, коли вона прийшла знімати гроші, на картці не було нічого. Злодіям якимось чином вдалося зняти усю суму з нової картки.

«Я просто не розумію, як так можна було без паспорта розблокувати стару картку, і тут знак питання також іде — як могли всі кошти з нової картки перейти на стару, заблоковану. Служба безпеки переслідила, куди відправились ці гроші, знайшли двох людей, з банкоматів яких вони знімали, прізвища та імена і тому подібне, я взяла ці імена, пішла в РОВД, сказали – розслідування триває», – зазначає Олена.

Постраждала написала заяву до Шевченківського райуправління міліції в місті Києві. Там відкрили провадження за фактом незаконного втручання у роботу комп’ютерної техніки. Своє розслідування вже провели і в банку. Кажуть — знають, як діяли зловмисники.

Заступник керівника служби безпеки банку Михайло Фролов зазначив, що отримавши доступ до телефону, шахраї можуть розпоряджатися усіма картками клієнта.

Банк жертвам таких шахрайств нічого не компенсує та радить ніколи не розміщувати публічно номер телефону разом з карткою, до якої він прив’язаний. Тож нині клієнтка може лише через суд вимагати виплати грошей від крадіїв.