Волонтери Волині «накавували» на тисячі гривень

За час дії акції «Кава з волонтером», яка триває трохи більше тижня, волинським волонтерам вже вдалося зібрати більше 13 тисяч гривень.

Про це у коментарі Волинському Агентству Розслідувань розповів волонтер організації «ВолиньSOS» Микола Дмитрук.

«До нас підключилися закордон. Наприклад Анжеліка з Бельгії «оптом» викупила десять хлопців на каву за 3000 гривень, також Німеччина, Польща, Білорусь, Китай Канаді – це представники української діаспори, з якими ми співпрацювали раніше», – розповів активіст.

Він відзначив, що люди дуже активно відгукнулися: окрім покупки лотів почали пропонувати свої.

Деякі лоти, наприклад зустріч з кіборгом Віталієм Кірсановим, продали двічі. Найбільша ставка досягла 2200 гривень. Частину лотів вже оплачено, а дехто навіть вже встиг сходити на каву.

«Одну дівчину навіть звозили в Париж на каву», – зазначив Микола Дмитрук.

До акції долучилися й відомі лучани: продають ведучу Вікторію Жуковську, депутата Луцької міської ради Андрія Розумовського та луцького мера Миколу Романюка.

Знамениті «лоти» самі зголосилися до участі в аукціоні Окрім волонтерів на аукціоні тепер продають ще й послуги та товари: масаж, макіяж, послуги юриста, йоги та чай і навіть алкоголь.

Виручені кошти підуть на закупівлю допомоги бійцям на Схід та сім’ям постраждалих. Припиняти «продавати» волонтерів не планують доти, доки буде попит.