У Ковелі хочуть відновити бомбосховище

У Ковелі занедбаний захисний об’єкт на вулиці Сагайдачного, 7 мають намір привести до робочого стану.

Так, на засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради 16 квітня начальник відділу з питань цивільного захисту міськвиконкому Юрій Дідковський наголосив, що сховище нині знаходиться на балансі комунального підприємства РЖКП-2, – пише Ковель.

Однак уже тоді, коли цю споруду передавали ЖЕКу, вона перебувала в непридатному для використання стані. Юрій Дітковський підкреслив, що і списати її, яка, на його думку, нині може хіба що слугувати для зберігання там граблів, фактично неможливо, і ремонтувати теж немає сенсу.

Згідно з документами, захисний об’єкт може надати прихисток лише 50 особам. Наразі, за словами доповідача, там встановили двері, які зачиняються на замок.

Юрій Дідковський на засіданні міськвиконкому поділився своїми намірами стосовно того, що він хоче в черговий раз подати на розгляд у відповідне відомство пакет документів на списання захисного об’єкта, бо, мовляв, іншого виходу не бачить.

Проте у відповідь почув радикально протилежне зауваження: міський голова Олег Кіндер поставив перед відділом з питань цивільного захисту конкретне завдання привести сховище до робочого стану.