Волинян кличуть на обговорення арт-центру для дітей військових

Активістів, волонтерів та небайдужих волинян запрошують долучитися до створення нових ідей та продумування планів їх реалізації у креативному просторі «Озерний вітер».

Про це йдеться на сторінці спільноти у Facebook.

Зустріч відбудеться 16 квітня о 16:00  в Луцьку на вулиці Ковельська, 151 (рожевий будинок). Організатори просять усіх охочих повідомити про свій прихід завчасно (до 14:00 16 квітня, аби можна було розрахувати кількість місць для сидіння) та просять звертатися до контактної особи Оксани Демчинської (+380662313411).

Нагадаємо, у батьківському будинку відомого українського письменника та соціального психолога Олега Покальчука волонтери облаштовують арт-центр для дітей військових, які брали участь бойових діях на Сході України, та переселенців.

«Ми будемо раді бачити художників, декораторів, дизайнерів, архітекторів, народних майстрів, громадських лідерів, представників бізнес-середовищ, спеціалістів із освітніх програм, просто охочих долучитися до творення нашого креативного простору. «Озерний вітер» – це майбутній креативний простір для дітей. У концепції закладу закладено створення навчально-творчого центру, де діти у першу чергу, а також дорослі, матимуть змогу вчитися, розмовляти, корисно та з задоволенням проводити час. «Озерний вітер» – це місце, де ти можеш почувати свою свободу. Творімо цей вільний простір разом!» – зазначається у повідомленні.