На Волині чиновники хотіли видурити у військового гроші

За виготовлення технічної документації на отриману земельну ділянку в Ківерцівському районі у військового «попросили» замість мінімальних 700 гривень – 1700 гривень.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав волонтер Василь Нагорний.

За його словами, в головному управлінні Держземагенства у Волинській області запевнили, що для бійців ставка за виготовленню технічної документації встановлюється мінімальна.

«В свій час відбулись робочі наради керівника Держкомзему, голови ОДА з керівниками проектних організацій, де було вирішено , що сума не буде вищою 700 гривень. Щойно телефонував у луцьку проектну організацію, підтвердили – 700 гривень, в окремих випадках, де йде мова про каліцтво чи родину загиблих, так звана «технічка на землю» виготовлялась безкоштовно. Все залежить від волі керівника проектної організації», – зауважив волонтер.

Василь Нагорний наголосив, що у разі виникнення ситуацій, коли з бійця намагаються зняти плату за «звичайними» розцінками, необхідно повідомити Держземагенство у Волинській області.

«Варто повідомити (0332) 24 40 47, (0332) 24 25 25. Думаю, вони нагадають «жлобам» про домовленості. Я умисне не назвав селищну раду, в якій бійцю назвали суму 1700 гривень. Може хлопець щось не дочув, може там випадково обмовились в цифрах, але якщо така сума буде й надалі фігурувати, то чекайте гостей. Сільська рада повинна допомагати в зменшенню суми, а не сприяти сплаті повної вартості. ПиСи: А на язиці чомусь постійно крутиться слово «відкат», – підкреслив Нагорний.