Розказали, хто «тримає» хлібний ринок Волині

На Волині є три монополісти «хлібного» ринку – ПАТ «Теремно Хліб», Ковельський та Нововолинський хлібокомібнати, які «поділили» сфери впливу в області.

Саме вони мають більше 35% ринку в своїх районах, а «Теремно Хліб» взагалі забезпечує більше 50% ринку Волинської області.

Про це розповів начальник територіального управління Антимонопольного комітету Сергій Луговий під час засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту у середу, 15 квітня.

Сергій Луговий також нагадав про штрафи щодо ПАТ «Теремно Хліб» за надто високі ціни.

Як повідомляє ІА Волинські Новини, 26 березня розглянуто справу щодо ПАТ «Теремно-Хліб», підприємство оштрафовано вже вдруге протягом трьох місяців на максимальний розмір штрафу – 68 тисяч гривень (4 тисячі неоподаткованих мінімумів). Під час розгляду справи врахували, що підприємство не знизило ціни, не привело складові собівартості у відповідність до законодавства.

Раніше Антимонопольний комітет оштрафував ПАТ «Теремно Хліб» на 50 тисяч гривень за необґрунтоване підвищення оптово-відпускних цін на хлібобулочні вироби.