Романюк їздить на орендованому авто законно, – мерія

Луцький міський голова Микола Романюк користується автомобілем  марки “Хюндай Соната”, не порушуючи антикорупційного законодавства, – вважають в міськраді.

Принаймні так вони потрактували відповідь прокуратури міста щодо цього випадку.

Нагадаємо, що після численних заяв депутата міської ради Андрія Осіпова, озвучених у засобах масової інформації, щодо присутніх  ознак кримінальних чи адміністративних корупційних порушень при укладанні договору позички автомобіля марки “Хюндай Соната”, яким користується міський голова, Луцька міська рада звернулася в прокуратуру міста  щодо підтвердження чи спростування заяв депутата.

Здійснивши перевірку щодо можливого порушення вимог законодавства про засади запобігання і протидії корупції при укладанні договору, прокуратура міста повідомила: за результатами перевірки відомості про корупційні порушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань не вносились, протоколи не складалися. Однак прямої вказівки про виявилення порушень в тексті відповіді нема.

Нагадаємо, в лютому депутат міськради Андрій Осіпов звинуватив луцького мера у порушенні антикорупційного законодавства. Мовляв, луцький мер використовує автомобіль Хюндай Соната 2012 року, який не належить міськраді.