У Луцьку влаштували концерт для дітей з Волновахи

У Луцьку відбулося урочисте прощання з делегацією дітей з міста Волновахи. Для малечі у гімназії №4 організували концерт, потім на них чекає святкова дискотека.

Для дітей виступали з танцями і піснями вихованці навчальних закладів Луцька, а також виконав композицію «Аве Марія» ансамбль дзвонарів «Благовіст» Луцького НВК «Гімназія №14» .

Вже завтра делегація з Волновахи поїде додому.

З вітальним словом до дітей звернулися Луцький міський голова Микола Романюк та депутат Луцької міської ради Роман Романюк, які подякували усім, хто долучився до підтримки малечі під час їхнього перебування у місті та запросили дітей знову відвідати Луцьк.

Народний депутат України Дмитро Лубінець, який є уродженцем міста Волновахи, подякував за гостинний прийом. Він висловив упевненість, що війна скоро закінчиться, бо Україна – єдина країна, та запросив  у Волноваху луцьких дітей.

Голова делегації учителів Волновахи Ольга Бисторук розповіла, що у Луцьку делегацію прийняли дуже гостинно, та подарували стільки подарунків, що доведеться їх везти окремим вагоном. Окрім того, на Волині діти з Волновахи знайшли багато друзів.

Малеча з Волновахи отримали подарунки від Луцького міського голови та освячений мед від спілки ветеранів Луцька.

За час, поки діти  були на Волині, вони відвідали музеї, спостерігали за випіканням хліба на ПП «Теремно-хліб», відвідали з екскурсію Колодяжне та Жидиченський монастир, а також відвідали розважальну програму в ТРЦ «Адреналін-сіті».