Негода на Волині: повалені дерева та вибиті вікна

Волинські рятувальники 15 разів виїжджали на ліквідацію наслідків негоди 13 квітня.

Про це повідомили у прес-службі ДСНС у Волинській області.

Зокрема, на трасі «Ковель-Львів» та «Володимир-Волинський-Ковель» були повалені три дерева, що перешкоджали руху транспорту. Рятувальники ДПРЧ-7 міста Володимира-Волинський оперативно розчистили ділянки автошляху та забезпечили рух автотранспорту.

Через падіння дерев був заблокований рух автотранспорту на окремих ділянках автодоріг на вулицях Карпенка-Карого та Ківерцівській в обласному центрі, у селі Забороль Луцького району.

Рятувальники Ковельського райвідділу залучались до розчищення від повалених дерев та гілля на ділянках автотраси поблизу Ковеля та на трасі «Ковель-Київ» біля села Волошки.

Працівники підрозділів міста Луцька здійснювали демонтаж аварійних конструкції, пошкоджених поривами вітру.

Зокрема, працівники ДПРЧ-1 здійснили демонтаж декількох вибитих вікон у 9-поверхівці на вулиці Кравчука та зняли аварійну віконну раму з балкону 5-поверхівки на проспекті Соборності за допомогою колінчатого підйомника.

Рятувальники з частини спеціальної пожежної техніки демонтували зірване підвіконня на Привокзальній площі, а бійці відділення аварійно-рятувальної частини вівільнили з-під поваленого дерева автомобіль на вулиці Гулака-Артемовського.

У Нововолинську бійці ДПРЧ-5 виконували аварійно-рятувальні роботи з ліквідації пошкоджених частин покрівлі на дахах трьох багатоквартирних будинків та прибудованих до них споруд.