Ігри в «Укроборонпромі»: ліві заробітки на війні

До складу «Укроборонпром» входять понад сто багатопрофільних підприємств оборонної промисловості країни. Він завжди був закритою структурою.

Специфіка діяльності дозволяла його керівникам зберігати в таємниці практично всю інформацію про те, що відбувається в концерні. Та ні для кого не було секретом, що в «Укроборонпромі» постійно крутилися великі гроші, – йдеться в програмі «Слідство.інфо» на Громадському.

«82 мільярда плюс 6 мільярдів державних гарантій, які отримав безпековий оборонний сектор в умовах, коли все скрізь скорочується, демонструє яскраво ті пріоритети, які стоять зараз перед державою», – заявив Президент України Петро Порошенко.

Війна на сході перетворює «Укроборонпром» на справжнього монстра. У держбюджеті 2015 року на зміцнення обороноздатності України передбачено рекордні 86 мільярдів гривень. Першочергове завдання «Укроборонпрому» – забезпечення потреб військових для успішного проведення АТО. Та постреволюційну добу концерн починає зі скандалу, в якому замішаний в.о. генерального директора Юрій Терещенко. З часом такі скандали стануть нормою. Як і звинувачення у непрозорому та незрозумілому підході до витрачання державних грошей.